![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bi_leme | |
![]() |
Film Freak - 784 Films Ranked
Member Since: May 7, 2010
Location: São Paulo, Brasil, Brazil
|
|
Message Sent!
| |

| 8 | We Need to Talk About Kevin (2011) - Feb 07, 2012 |
| 8 | Blind (2007) - Jan 31, 2012 |
| 7 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Jan 29, 2012 |
| 6 | Signs (2002) - Jan 19, 2012 |
| 8 | The Man Who Knew Too Much (1956) - Jan 18, 2012 |
| 6 | The Dark Knight (2008) - Jan 17, 2012 |
| 8 | Super 8 (2011) - Jan 08, 2012 |
| 9 | The Swimmer (1968) - Jan 07, 2012 |
| 9 | The Railrodder (1965) - Jan 07, 2012 |
| 8 | A Stolen Life (1946) - Jan 07, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |