![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
billdineen | |
![]() |
Movie Buff - 204 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: USA
|

| 85 | Cabaret (1972) - Oct 08, 2010 |
| 87 | Kiss Kiss, Bang Bang (2005) - Sep 21, 2010 |
| 87 | Dark Passage (1947) - Sep 21, 2010 |
| 95 | Mulholland Drive (2001) - Sep 21, 2010 |
| 10 | The French Connection (1971) - Sep 21, 2010 |
| 100 | Out of the Past (1947) - Sep 21, 2010 |
| 86 | Reservoir Dogs (1992) - Sep 21, 2010 |
| 88 | Evil Dead II (1987) - Sep 21, 2010 |
| 95 | Yojimbo (1961) - Sep 21, 2010 |
| 25 | Watchmen (2009) - Sep 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |