Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
billjs
Movie Buff - 251 Films Ranked
Member Since: Jun 29, 2011
Location: Morgan Hill, CA, USA
Bio: Retired
Recent Rankings
85 The Hurt Locker (2009) - Aug 03, 2011
85 First Blood (1982) - Aug 03, 2011
80 Gattaca (1997) - Aug 03, 2011
85 A Few Good Men (1992) - Aug 03, 2011
85 City of God (2003) - Aug 03, 2011
75 Fight Club (1999) - Aug 03, 2011
85 A Fish Called Wanda (1988) - Jul 23, 2011
80 Rain Man (1988) - Jul 23, 2011
85 Romancing the Stone (1984) - Jul 23, 2011
90 The English Patient (1996) - Jul 11, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with billjs. Why not go rank more films, then come back and check it out again?