![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
birger | |
![]() |
Film Freak - 592 Films Ranked
Member Since: Jan 13, 2008
Location: Denmark
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | The Pelican Brief (1993) - Jan 13, 2008 |
| 65 | The Hitcher (1986) - Jan 13, 2008 |
| 65 | Vampires (1998) - Jan 13, 2008 |
| 65 | Octopussy (1983) - Jan 13, 2008 |
| 70 | The Omen (1976) - Jan 13, 2008 |
| 65 | The Witches of Eastwick (1987) - Jan 13, 2008 |
| 55 | The Man with Two Brains (1983) - Jan 13, 2008 |
| 70 | The Warriors (1979) - Jan 13, 2008 |
| 80 | Hard Boiled (1992) - Jan 13, 2008 |
| 80 | Human Traffic (1999) - Jan 13, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |