![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bitbit | |
![]() |
Flick Fan - 48 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Aug 19, 2009 |
| 98 | Tekkonkinkreet (2006) - Aug 19, 2009 |
| 92 | Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Aug 19, 2009 |
| 85 | A History of Violence (2005) - Aug 19, 2009 |
| 88 | School of Rock (2003) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Jumanji (1995) - Aug 19, 2009 |
| 90 | A Knight's Tale (2001) - Aug 19, 2009 |
| 96 | The Bourne Identity (2002) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Snakes on a Plane (2006) - Aug 19, 2009 |
| 82 | Full Metal Jacket (1987) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |