Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
bitterness
Movie Buff - 370 Films Ranked
Member Since: Oct 11, 2006
Location: Canada
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
81 8 Mile (2002) - Feb 08, 2008
71 Silent Hill (2006) - Feb 08, 2008
89 Forrest Gump (1994) - Feb 08, 2008
64 The Others (2001) - Feb 08, 2008
42 Joe's Apartment (1996) - Feb 08, 2008
100 Casino (1995) - Feb 08, 2008
87 Coneheads (1993) - Feb 08, 2008
92 Edward Scissorhands (1990) - Feb 08, 2008
81 Mean Girls (2004) - Feb 08, 2008
74 Evolution (2001) - Feb 08, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bitterness. Why not go rank more films, then come back and check it out again?