bizfinguy

bizfinguy
Film Freak - 626 Film Ratings
Member Since: 17 Apr 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 50% Point Break (1991) - Rated 26 Jul 2015
75 36% The Terminal (2004) - Rated 26 Jul 2015
74 32% Pleasantville (1998) - Rated 26 Jul 2015
81 60% The Fog of War (2003) - Rated 26 Jul 2015
80 55% Christine (1983) - Rated 26 Jul 2015
80 55% Capote (2005) - Rated 26 Jul 2015
78 48% The Naked City (1948) - Rated 26 Jul 2015
84 71% American Sniper (2014) - Rated 26 Jul 2015
80 55% Dirty Dancing (1987) - Rated 26 Jul 2015
70 16% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 26 Jul 2015