![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bjb81 | |
![]() |
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: Canada
|

| 95 | Battlestar Galactica (2003) - Sep 20, 2010 |
| 80 | Aziz Ansari: Intimate Moments for a Sensual Evening (2010) - Sep 20, 2010 |
| 75 | Hackers (1995) - Sep 20, 2010 |
| 90 | Saving Private Ryan (1998) - Sep 20, 2010 |
| 60 | American Beauty (1999) - Sep 20, 2010 |
| 80 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Sep 20, 2010 |
| 40 | Blades of Glory (2007) - Sep 20, 2010 |
| 55 | Clerks (1994) - Sep 20, 2010 |
| 70 | Family Guy Presents: Something Something Something Dark Side (2009) - Sep 20, 2010 |
| 3 | Daredevil (2003) - Sep 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |