bjm1251

bjm1251
Movie Buff - 153 Film Ratings
Member Since: 06 Mar 2014
Location: london, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 90% Hot Fuzz (2007) - Rated 07 Mar 2014
85 68% Prometheus (2012) - Rated 07 Mar 2014
44 9% L.A. Confidential (1997) - Rated 07 Mar 2014
99 96% 12 Angry Men (1957) - Rated 07 Mar 2014
67 20% The Godfather (1972) - Rated 07 Mar 2014
85 68% The Big Lebowski (1998) - Rated 07 Mar 2014
91 88% Blade Runner (1982) - Rated 07 Mar 2014
90 79% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 07 Mar 2014
85 68% Alien (1979) - Rated 07 Mar 2014
81 58% Wayne's World (1992) - Rated 07 Mar 2014