![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bjohns | |
![]() |
Flick Fan - 62 Films Ranked
Member Since: Mar 21, 2009
Location: USA
|

| 40 | Little Nicky (2000) - Mar 21, 2009 |
| 89 | Patch Adams (1998) - Mar 21, 2009 |
| 87 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Mar 21, 2009 |
| 68 | South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Mar 21, 2009 |
| 24 | Monster House (2006) - Mar 21, 2009 |
| 78 | Full Metal Jacket (1987) - Mar 21, 2009 |
| 90 | Young Frankenstein (1974) - Mar 21, 2009 |
| 81 | Orange County (2002) - Mar 21, 2009 |
| 96 | Home Alone (1990) - Mar 21, 2009 |
| 99 | Saving Private Ryan (1998) - Mar 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |