![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bjovi | |
![]() |
Movie Buff - 123 Films Ranked
Member Since: Jul 7, 2008
Location: Greece
|

| 30 | Alien (1979) - Jul 25, 2008 |
| 75 | Saw II (2005) - Jul 25, 2008 |
| 60 | Rocky (1976) - Jul 25, 2008 |
| 70 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Jul 25, 2008 |
| 65 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Jul 25, 2008 |
| 75 | Ghostbusters II (1989) - Jul 25, 2008 |
| 90 | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Jul 25, 2008 |
| 40 | The Silence of the Lambs (1991) - Jul 25, 2008 |
| 60 | The Matrix Reloaded (2003) - Jul 25, 2008 |
| 80 | Taking Lives (2004) - Jul 25, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |