bjperrett

bjperrett
Movie Buff - 165 Film Ratings
Member Since: 14 Oct 2006
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 44% Hitch (2005) - Rated 14 Aug 2007
51 16% Bulletproof Monk (2003) - Rated 14 Aug 2007
69 49% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 14 Aug 2007
58 24% Eight Legged Freaks (2002) - Rated 14 Aug 2007
78 81% Shaun of the Dead (2004) - Rated 14 Aug 2007
48 13% Kingdom of Heaven (2005) - Rated 14 Aug 2007
73 61% Spaceballs (1987) - Rated 14 Aug 2007
70 52% House of Flying Daggers (2004) - Rated 14 Aug 2007
78 81% I, Robot (2004) - Rated 14 Aug 2007
28 4% Fantastic Four (2005) - Rated 14 Aug 2007