Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
bjsx85
Flick Fan - 21 Films Ranked
Member Since: May 4, 2010
Location: UK
Recent Rankings
85 Frost/Nixon (2008) - May 11, 2010
85 The Usual Suspects (1995) - May 11, 2010
60 Sin City (2005) - May 11, 2010
90 Die Hard (1988) - May 11, 2010
60 Shutter Island (2010) - May 11, 2010
70 28 Days Later (2002) - May 05, 2010
80 There Will Be Blood (2007) - May 05, 2010
90 Adventureland (2009) - May 05, 2010
85 Taken (2009) - May 05, 2010
85 In the Loop (2009) - May 05, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bjsx85. Why not go rank more films, then come back and check it out again?