![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bjw | |
![]() |
Movie Buff - 149 Films Ranked
Member Since: Oct 14, 2007
Location: Palmerston, Manawatu, New Zealand
|
|
Bio: Computer nerd... thriller affictionado
| |
| 80 T8 | Ali (2001) - Oct 14, 2007 |
| 69 T3 | Speed (1994) - Oct 14, 2007 |
| 75 T6 | The Color Purple (1985) - Oct 14, 2007 |
| 72 T4 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Oct 14, 2007 |
| 69 T3 | xXx (2002) - Oct 14, 2007 |
| 82 T9 | Finding Neverland (2004) - Oct 14, 2007 |
| 76 T6 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Oct 14, 2007 |
| 69 T3 | Fahrenheit 9/11 (2004) - Oct 14, 2007 |
| 80 T8 | Collateral (2004) - Oct 14, 2007 |
| 74 T5 | Commando (1985) - Oct 14, 2007 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,056,000 Movie Rankings and Counting... |