![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
blackNwhite | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Oct 25, 2011
Location: France
|

| 50 | 28 Days Later (2002) - Oct 25, 2011 |
| 90 | 21 Grams (2003) - Oct 25, 2011 |
| 90 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Oct 25, 2011 |
| 90 | 13 Tzameti (2005) - Oct 25, 2011 |
| 95 | 12 Angry Men (1957) - Oct 25, 2011 |
| 95 | Guess Who's Coming to Dinner (1967) - Oct 25, 2011 |
| 96 | Fargo (1996) - Oct 25, 2011 |
| 97 | Anatomy of a Murder (1959) - Oct 25, 2011 |
| 98 | Alien (1979) - Oct 25, 2011 |
| 85 | Frozen River (2008) - Oct 25, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |