![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
blackfooted | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Dec 23, 2009
Location: India
|

| 80 | A Short Film About Love (1988) - Jan 12, 2010 |
| 80 | Love Story (1970) - Jan 10, 2010 |
| 81 | Operation Petticoat (1959) - Dec 26, 2009 |
| 85 | Memento (2001) - Dec 26, 2009 |
| 92 | Scent of a Woman (1992) - Dec 26, 2009 |
| 95 | Schindler's List (1993) - Dec 26, 2009 |
| 81 | Kindergarten Cop (1990) - Dec 26, 2009 |
| 75 | Class (1983) - Dec 26, 2009 |
| 83 | The Paper Chase (1973) - Dec 26, 2009 |
| 81 | The Notebook (2004) - Dec 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |