Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
blacklantern
Movie Buff - 101 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: Nowheresville, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
72 Enter the Dragon (1973) - Jul 23, 2009
63 Glory (1989) - Jul 23, 2009
60 Predator (1987) - Jul 23, 2009
63 The Crow (1994) - Jul 23, 2009
66 Jurassic Park (1993) - Jul 23, 2009
71 Flash Gordon (1980) - Jul 23, 2009
35 Wanted (2008) - Jul 23, 2009
40 Jumanji (1995) - Jul 23, 2009
15 Twilight (2008) - Jul 23, 2009
Mini-Review: Lust Plus Lust=More Lust
17 The Village (2004) - Jul 23, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with blacklantern. Why not go rank more films, then come back and check it out again?