![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
blackpearl | |
![]() |
Flick Fan - 60 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2009
Location: Los Angeles, CA, USA
|

| 90 | Mulan (1998) - Sep 20, 2009 |
| 70 | Men in Black (1997) - Sep 20, 2009 |
| 95 | The Dark Knight (2008) - Sep 20, 2009 |
| 95 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Sep 20, 2009 |
| 85 | Dumb and Dumber (1994) - Sep 20, 2009 |
| 80 | The Terminator (1984) - Sep 20, 2009 |
| 75 | 300 (2007) - Sep 20, 2009 |
| 80 | Beverly Hills Ninja (1997) - Sep 20, 2009 |
| 70 | The Legend of Bagger Vance (2000) - Sep 20, 2009 |
| 70 | Phone Booth (2003) - Sep 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |