Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
blahblahface
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Apr 30, 2007
Location: USA
Recent Rankings
100 Taxi Driver (1976) - Apr 30, 2007
93 Grindhouse (2007) - Apr 30, 2007
20 Crash (2005) - Apr 30, 2007
90 Hairspray (1988) - Apr 30, 2007
85 Female Trouble (1974) - Apr 30, 2007
90 Desperate Living (1977) - Apr 30, 2007
80 Polyester (1981) - Apr 30, 2007
69 Cry-Baby (1990) - Apr 30, 2007
90 Pink Flamingos (1972) - Apr 30, 2007
40 Cecil B. DeMented (2000) - Apr 30, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with blahblahface. Why not go rank more films, then come back and check it out again?