Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
blahzor
Cinema Addict - 1098 Films Ranked
Member Since: Oct 2, 2007
Location: Brazil
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
78 A Separation (2011) - Jan 23, 2012
55 The Inbetweeners Movie (2011) - Jan 21, 2012
55 The Debt (2010) - Jan 19, 2012
80 50/50 (2011) - Jan 19, 2012
10 Hipsters (2008) - Jan 17, 2012
80 Woman in the Dunes (1964) - Jan 17, 2012
60 Essential Killing (2010) - Jan 17, 2012
35 Dirty Girl (2011) - Jan 16, 2012
60 Moneyball (2011) - Jan 10, 2012
80 The A-Team (2010) - Jan 10, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with blahzor. Why not go rank more films, then come back and check it out again?