![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
blaineb | |
![]() |
Movie Buff - 113 Films Ranked
Member Since: Jul 9, 2009
Location: Burlington, VT, USA
|

| 80 | Look Who's Talking (1989) - Jul 09, 2009 |
| 60 | Saving Silverman (2001) - Jul 09, 2009 |
| 90 | 28 Days Later (2002) - Jul 09, 2009 |
| 80 | Primal Fear (1996) - Jul 09, 2009 |
| 0 | Million Dollar Baby (2004) - Jul 09, 2009 |
| 100 | Cool Hand Luke (1967) - Jul 09, 2009 |
| 80 | Zoolander (2001) - Jul 09, 2009 |
| 90 | The Rules of Attraction (2002) - Jul 09, 2009 |
| 80 | Pan's Labyrinth (2006) - Jul 09, 2009 |
| 90 | Crash (2005) - Jul 09, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |