Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
blair_cadisi
Film Freak - 579 Films Ranked
Member Since: Nov 5, 2007
Location: Ankara, Turkey
Message Sent!
500 characters left
Bio: Nothing to discover...
Recent Rankings
82 The Shop on Main Street (1965) - Oct 16, 2011
77 Deliverance (1972) - Jun 28, 2009
46 Welcome to Mooseport (2004) - Jun 28, 2009
68 American Graffiti (1973) - Jun 28, 2009
60 Zodiac (2007) - Jun 28, 2009
53 Six Days Seven Nights (1998) - Jun 28, 2009
74 Fantasia (1940) - Jun 28, 2009
48 The 13th Warrior (1999) - Jun 28, 2009
51 The Boondock Saints (1999) - Jun 28, 2009
66 Unbreakable (2000) - Jun 28, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with blair_cadisi. Why not go rank more films, then come back and check it out again?