![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
blakelylaw | |
![]() |
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Oct 26, 2009
Location: southeast, Oklahoma, USA
|
|
Bio: By birth - Hungarian;
By choice - American;
By profession - Attorney;
By the grace of God - Happy wife & mother
| |

| 40 | Doctor Zhivago (1965) - May 01, 2010 |
| 40 | Crocodile Dundee (1986) - May 01, 2010 |
| 80 | Alice in Wonderland (1951) - May 01, 2010 |
| 90 | Alice in Wonderland (2010) - May 01, 2010 |
| 80 | GoldenEye (1995) - May 01, 2010 |
| 10 | Back to the Future (1985) - Oct 26, 2009 |
| 50 | Harvey (1950) - Oct 26, 2009 |
| 75 | Legally Blonde (2001) - Oct 26, 2009 |
| 75 | Drumline (2002) - Oct 26, 2009 |
| 50 | Enemy of the State (1998) - Oct 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |