![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bld84 | |
![]() |
Movie Buff - 209 Films Ranked
Member Since: Aug 26, 2006
Location: Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 80 | American Movie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 65 | American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007 |
| 95 | American Psycho (2000) - Aug 13, 2007 |
| 65 | The Amityville Horror (2005) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Anger Management (2003) - Aug 13, 2007 |
| 100 | The Animation Show 2005 (2005) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Apt Pupil (1998) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |