Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
blind_owl
Movie Buff - 254 Films Ranked
Member Since: Oct 5, 2010
Location: Tehran, Iran
Recent Rankings
82 Gandhi (1982) - Oct 25, 2010
69 Leaves of Grass (2009) - Oct 13, 2010
75 You Don't Know Jack (2010) - Oct 13, 2010
68 Pride & Prejudice (2005) - Oct 13, 2010
90 Papillon (1973) - Oct 13, 2010
65 Beowulf (2007) - Oct 13, 2010
82 Serpico (1973) - Oct 11, 2010
87 Last Tango in Paris (1972) - Oct 11, 2010
79 Stealing Beauty (1996) - Oct 11, 2010
71 Street Kings (2008) - Oct 10, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with blind_owl. Why not go rank more films, then come back and check it out again?