![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
blink | |
![]() |
Film Freak - 501 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
Location: atlanta, ga, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Devil's Advocate (1997) - Nov 09, 2007 |
| 82 | Finding Nemo (2003) - Oct 02, 2007 |
| 75 | Cool Runnings (1993) - Sep 25, 2007 |
| 60 | Weekend at Bernie's (1989) - Sep 25, 2007 |
| 65 | I Know What You Did Last Summer (1997) - Sep 25, 2007 |
| 75 | Mars Attacks! (1996) - Sep 25, 2007 |
| 80 | X2: X-Men United (2003) - Sep 25, 2007 |
| 75 | Twister (1996) - Sep 25, 2007 |
| 85 | Jarhead (2005) - Sep 18, 2007 |
| 70 | Demolition Man (1993) - Sep 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |