![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
blockie | |
![]() |
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Oct 9, 2009
|

| 94 | Charade (1963) - Oct 09, 2009 |
| 88 | The Pelican Brief (1993) - Oct 09, 2009 |
| 94 | The Shawshank Redemption (1994) - Oct 09, 2009 |
| 92 | Ghostbusters (1984) - Oct 09, 2009 |
| 93 | The Polar Express (2004) - Oct 09, 2009 |
| 92 | Slumdog Millionaire (2008) - Oct 09, 2009 |
| 90 | Jerry Maguire (1996) - Oct 09, 2009 |
| 82 | Happy Feet (2006) - Oct 09, 2009 |
| 90 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Oct 09, 2009 |
| 92 | Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Oct 09, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |