![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
blogo | |
![]() |
Movie Buff - 355 Films Ranked
Member Since: Oct 7, 2007
Location: Norway
|

| 82 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Oct 01, 2009 |
| 62 | The Frighteners (1996) - Oct 01, 2009 |
| 67 | Dante's Peak (1997) - Oct 01, 2009 |
| 45 | The Net (1995) - Oct 01, 2009 |
| 69 | Superman Returns (2006) - Oct 01, 2009 |
| 94 | Alien (1979) - Oct 01, 2009 |
| 88 | The Bourne Ultimatum (2007) - Oct 01, 2009 |
| 87 | Hotel Rwanda (2004) - Oct 01, 2009 |
| 90 | Casino Royale (2006) - Oct 01, 2009 |
| 92 | Airplane! (1980) - Oct 01, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |