![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
blondie | |
![]() |
Flick Fan - 94 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2009
Location: Ohio, USA
|
|
Bio: I love comedies, action, adventure, & fantasy is cool too. I like war movies but my husband isn\'t a big fan so we don\'t watch much of those. My least fav. kinds of movies are chick flicks.
| |

| 94 | The Big Lebowski (1998) - Mar 16, 2009 |
| 93 | Pineapple Express (2008) - Mar 16, 2009 |
| 93 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Mar 16, 2009 |
| 92 | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - Mar 16, 2009 |
| 88 | Step Brothers (2008) - Mar 16, 2009 |
| 94 | Old School (2003) - Mar 16, 2009 |
| 92 | Forgetting Sarah Marshall (2008) - Mar 16, 2009 |
| 93 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Mar 16, 2009 |
| 95 | The Matrix (1999) - Mar 16, 2009 |
| 88 | 28 Weeks Later... (2007) - Mar 16, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |