![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
blondiee | |
![]() |
Movie Buff - 162 Films Ranked
Member Since: Feb 28, 2010
Location: Vilnius, Lithuania
|

| 97 | Cashback (2004) - Feb 29, 2012 |
| 90 | Walk the Line (2005) - Jul 23, 2011 |
| 80 | No Strings Attached (2011) - Jul 23, 2011 |
| 86 | Love and Other Drugs (2010) - Jul 23, 2011 |
| 80 | Just Go with It (2011) - Jul 23, 2011 |
| 90 | Water for Elephants (2011) - Jul 23, 2011 |
| 90 | Flight of the Phoenix (2004) - Jul 04, 2011 |
| 100 | Limitless (2011) - Jun 29, 2011 |
| 72 | (500) Days of Summer (2009) - Apr 10, 2011 |
| 80 | Party Monster (2003) - Mar 20, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |