Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
bloodelf
Movie Buff - 321 Films Ranked
Member Since: Oct 31, 2009
Location: Celje, Slovenia
Age: 22
Gender: Female
Status: Single
Message Sent!
500 characters left
Bio: http://www.last.fm/user/nicky_bloodelf
Recent Rankings
91 Running with Scissors (2006) - Jul 04, 2010
91 The Royal Tenenbaums (2001) - Jul 04, 2010
91 Blow-Up (1966) - May 14, 2010
83 Before the Rain (1994) - May 13, 2010
89 Martin (1977) - May 13, 2010
93 Vertigo (1958) - Apr 27, 2010
90 A Prophet (2009) - Apr 27, 2010
88 From Hell (2001) - Apr 05, 2010
95 Finding Neverland (2004) - Apr 03, 2010
95 Up (2009) - Mar 27, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bloodelf. Why not go rank more films, then come back and check it out again?