blowfish

blowfish
Movie Buff - 195 Film Ratings
Member Since: 28 Sep 2008
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

67 37% Kung Fu Panda (2008) - Rated 30 Nov 2009
50 12% Employee of the Month (2006) - Rated 30 Nov 2009
54 15% Meet the Robinsons (2007) - Rated 30 Nov 2009
45 10% American Pie 2 (2001) - Rated 30 Nov 2009
69 40% The Truman Show (1998) - Rated 30 Nov 2009
30 3% Hancock (2008) - Rated 30 Nov 2009
99 98% Pulp Fiction (1994) - Rated 30 Nov 2009
75 48% Shut Up! (2003) - Rated 30 Nov 2009
89 89% The Hangover (2009) - Rated 30 Nov 2009
58 22% G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009) - Rated 30 Nov 2009