![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bltaylor | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Apr 25, 2009
Location: OR, USA
|

| 72 | Billy's Balloon (1998) - Apr 25, 2009 |
| 100 | Rejected (2000) - Apr 25, 2009 |
| 92 | Un Chien Andalou (1929) - Apr 25, 2009 |
| 94 | Anémic cinéma (1926) - Apr 25, 2009 |
| 76 | The Foot Fist Way (2006) - Apr 25, 2009 |
| 82 | The Hearts of Age (1934) - Apr 25, 2009 |
| 84 | L' Etoile de mer (1928) - Apr 25, 2009 |
| 90 | L'Âge d'or (1930) - Apr 25, 2009 |
| 90 | Blue Velvet (1986) - Apr 25, 2009 |
| 95 | Eraserhead (1977) - Apr 25, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |