![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bluefb | |
![]() |
Flick Fan - 96 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: USA
|

| 82 | Crash (1996) - Sep 19, 2010 |
| 90 | The Bourne Supremacy (2004) - Sep 19, 2010 |
| 88 | Gattaca (1997) - Sep 19, 2010 |
| 77 | The Chronicles of Riddick (2004) - Sep 19, 2010 |
| 90 | Platoon (1986) - Sep 19, 2010 |
| 82 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Sep 19, 2010 |
| 85 | Inside Man (2006) - Sep 19, 2010 |
| 70 | Edward Scissorhands (1990) - Sep 19, 2010 |
| 60 | The Italian Job (2003) - Sep 19, 2010 |
| 85 | First Blood (1982) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |