bluefishluck

bluefishluck
Flick Fan - 88 Film Ratings
Member Since: 04 Apr 2011
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 47% 13 Going on 30 (2004) - Rated 04 Apr 2011
70 9% Shark Tale (2004) - Rated 04 Apr 2011
85 47% Roman Holiday (1953) - Rated 04 Apr 2011
90 76% How the Grinch Stole Christmas! (1966) - Rated 04 Apr 2011
90 76% Gone with the Wind (1939) - Rated 04 Apr 2011
30 0% Mindhunters (2004) - Rated 04 Apr 2011
95 92% Homeward Bound: The Incredible Journey (1993) - Rated 04 Apr 2011
60 2% Spy Kids 3-D: Game Over (2003) - Rated 04 Apr 2011
80 26% The Twilight Saga: New Moon (2009) - Rated 04 Apr 2011
70 9% This Is Spinal Tap (1984) - Rated 04 Apr 2011