Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
bluekitty
Movie Buff - 232 Films Ranked
Member Since: Nov 9, 2007
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
79 Brotherhood of the Wolf (2001) - Nov 09, 2007
70 Misery (1990) - Nov 09, 2007
60 The Amityville Horror (1979) - Nov 09, 2007
60 The Amityville Horror (2005) - Nov 09, 2007
45 Little Monsters (1989) - Nov 09, 2007
72 The Shining (1997) - Nov 09, 2007
82 Storm of the Century (1999) - Nov 09, 2007
89 Watership Down (1978) - Nov 09, 2007
87 Brother Bear (2003) - Nov 09, 2007
60 Sleeping Beauty (1959) - Nov 09, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bluekitty. Why not go rank more films, then come back and check it out again?