![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bluezik | |
![]() |
Movie Buff - 305 Films Ranked
Member Since: Aug 10, 2008
Location: France
|

| 75 | Mars Attacks! (1996) - Jun 11, 2011 |
| 70 | Zombieland (2009) - Jun 11, 2011 |
| 70 | The Adjustment Bureau (2011) - Jun 11, 2011 |
| 70 | Battle: Los Angeles (2011) - Jun 11, 2011 |
| 40 | Paul (2011) - Jun 11, 2011 |
| 50 | The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008) - Jun 11, 2011 |
| 72 | Open Season (2006) - Dec 14, 2008 |
| 70 | Journey to the Center of the Earth (2008) - Dec 14, 2008 |
| 77 | The Incredible Hulk (2008) - Sep 20, 2008 |
| 78 | Moulin Rouge! (2001) - Sep 20, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |