bluntcrayon

bluntcrayon
Film Freak - 996 Film Ratings
Member Since: 03 Apr 2014
Location: Japan
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 74% Black Mirror (2011) - Rated 05 Apr 2015
70 15% Defiance (2008) - Rated 05 Apr 2015
79 74% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 30 Nov 2014
75 35% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 30 Nov 2014
79 74% Nebraska (2013) - Rated 30 Nov 2014
78 63% Sexy Beast (2001) - Rated 27 Sep 2014
72 20% Conan the Destroyer (1984) - Rated 27 Sep 2014
79 74% Intacto (2001) - Rated 27 Sep 2014
60 5% Sister Act 2: Back in the Habit (1993) - Rated 27 Sep 2014
68 11% King Arthur (2004) - Rated 27 Sep 2014