Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
bmbshl
Movie Buff - 132 Films Ranked
Member Since: Sep 10, 2007
Location: Texas, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
65 The Day After Tomorrow (2004) - Sep 10, 2007
60 Alien 3 (1992) - Sep 10, 2007
70 The Addams Family (1991) - Sep 10, 2007
40 American Psycho (2000) - Sep 10, 2007
85 Vertigo (1958) - Sep 10, 2007
65 Fantastic Four (2005) - Sep 10, 2007
85 The Wizard of Oz (1939) - Sep 10, 2007
75 Beetlejuice (1988) - Sep 10, 2007
45 Mission: Impossible (1996) - Sep 10, 2007
75 Scarlet Street (1945) - Sep 10, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bmbshl. Why not go rank more films, then come back and check it out again?