![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bmc | |
![]() |
Movie Buff - 110 Films Ranked
Member Since: Feb 21, 2011
Location: Portugal
|
| 0 | Hitman (2007) - Mar 25, 2012 |
| 16 | Full Metal Jacket (1987) - Mar 25, 2012 |
| 15 | This Means War (2012) - Mar 25, 2012 |
| 20 | Requiem for a Dream (2000) - Mar 10, 2012 |
| 18 | Real Steel (2011) - Mar 10, 2012 |
| 16 | Hugo (2011) - Mar 10, 2012 |
| 8 | The Three Musketeers (2011) - Mar 10, 2012 |
| 19 | Gattaca (1997) - Aug 01, 2011 |
| 18 | Memento (2001) - Jul 31, 2011 |
| 18 | The Prestige (2006) - Jul 31, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |