Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum PTA - Paul Thomas Anderson
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
bmcgis
Movie Buff - 427 Films Ranked
Member Since: Mar 3, 2007
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
74 The Road Warrior - Mar 05, 2007
77 Superman III - Mar 05, 2007
83 Under the Tuscan Sun - Mar 05, 2007
80 Schindler's List - Mar 05, 2007
72 American Splendor - Mar 05, 2007
72 EdTV - Mar 05, 2007
77 Trading Places - Mar 05, 2007
78 Three Kings - Mar 05, 2007
77 Star Trek IV: The Voyage Home - Mar 05, 2007
94 Blade Runner - Mar 05, 2007
Mini-Review: Great Sci-Fi
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bmcgis. Why not go rank more films, then come back and check it out again?