bmiddleton

bmiddleton
Flick Fan - 77 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 60% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 02 Jan 2013
90 31% Fight Club (1999) - Rated 02 Jan 2013
91 39% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 02 Jan 2013
93 60% The Parent Trap (1998) - Rated 02 Jan 2013
93 60% Mission: Impossible III (2006) - Rated 02 Jan 2013
94 72% Titanic (1997) - Rated 02 Jan 2013
97 95% The American President (1995) - Rated 02 Jan 2013
94 72% The Goonies (1985) - Rated 02 Jan 2013
95 85% Planet of the Apes (1968) - Rated 02 Jan 2013
95 85% Runaway Jury (2003) - Rated 02 Jan 2013