![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bnavalta89 | |
![]() |
Flick Fan - 31 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: USA
|

| 85 | The Sixth Sense (1999) - Jul 19, 2009 |
| 80 | Jurassic Park (1993) - Jul 19, 2009 |
| 75 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Jul 19, 2009 |
| 75 | A Beautiful Mind (2001) - Jul 19, 2009 |
| 85 | The Princess Bride (1987) - Jul 19, 2009 |
| 80 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Jul 19, 2009 |
| 50 | Bewitched (2005) - Jul 19, 2009 |
| 80 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Jul 19, 2009 |
| 80 | Batman Begins (2005) - Jul 19, 2009 |
| 70 | The Girl Next Door (2004) - Jul 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |