![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bnl771 | |
![]() |
Flick Fan - 35 Films Ranked
Member Since: Jul 21, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | American Beauty (1999) - Jul 21, 2009 |
| 95 | The Shining (1980) - Jul 21, 2009 |
| 80 | I, Robot (2004) - Jul 21, 2009 |
| 92 | Back to the Future (1985) - Jul 21, 2009 |
| 92 | Not Another Teen Movie (2001) - Jul 21, 2009 |
| 87 | Home Alone (1990) - Jul 21, 2009 |
| 93 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Jul 21, 2009 |
| 86 | House of Flying Daggers (2004) - Jul 21, 2009 |
| 82 | Con Air (1997) - Jul 21, 2009 |
| 93 | Total Recall (1990) - Jul 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |