![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bnpositive | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2009
Location: Indianapolis, IN, USA
|
|
Bio: I'm a guy that loves movies and doesn't get to watch as many as I'd like anymore.
| |

| 100 | The Blind Side (2009) - Jan 03, 2010 |
| 85 | Taken (2009) - Jan 03, 2010 |
| 85 | Mission: Impossible III (2006) - Aug 27, 2009 |
| 100 | Rocky III (1982) - Aug 27, 2009 |
| 100 | Monsters, Inc. (2001) - Aug 27, 2009 |
| 40 | Be Cool (2005) - Aug 27, 2009 |
| 90 | V for Vendetta (2006) - Aug 27, 2009 |
| 70 | Punch-Drunk Love (2002) - Aug 27, 2009 |
| 100 | Transformers (2007) - Aug 27, 2009 |
| 70 | The Jackal (1997) - Aug 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |