![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bobdole582 | |
![]() |
Flick Fan - 43 Films Ranked
Member Since: Sep 17, 2010
Location: USA
|

| 70 | Lord of War (2005) - Sep 17, 2010 |
| 60 | Wayne's World (1992) - Sep 17, 2010 |
| 80 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Sep 17, 2010 |
| 100 | Stranger Than Fiction (2006) - Sep 17, 2010 |
| 100 | The Departed (2006) - Sep 17, 2010 |
| 100 | Coraline (2009) - Sep 17, 2010 |
| 100 | Master and Commander: The Far Side of the World (2003) - Sep 17, 2010 |
| 100 | Knocked Up (2007) - Sep 17, 2010 |
| 100 | The Dark Knight (2008) - Sep 17, 2010 |
| 100 | Die Hard (1988) - Sep 17, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |