![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bobincage | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
|

| 80 | Inception (2010) - Sep 20, 2010 |
| 70 | Blade Runner (1982) - Sep 20, 2010 |
| 80 | Scarface (1983) - Sep 20, 2010 |
| 40 | The Dark Knight (2008) - Sep 20, 2010 |
| 80 | The Motorcycle Diaries (2004) - Sep 20, 2010 |
| 60 | An Inconvenient Truth (2006) - Sep 20, 2010 |
| 5 | Scary Movie 4 (2006) - Sep 20, 2010 |
| 95 | Full Metal Jacket (1987) - Sep 20, 2010 |
| 90 | WALL·E (2008) - Sep 20, 2010 |
| 30 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Sep 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |