Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
bobjase
Movie Buff - 279 Films Ranked
Member Since: Dec 30, 2008
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
75 Amélie (2001) - Dec 30, 2008
80 Léon: The Professional (1994) - Dec 30, 2008
60 When Harry Met Sally... (1989) - Dec 30, 2008
50 Die Hard 2 (1990) - Dec 30, 2008
55 The Simpsons Movie (2007) - Dec 30, 2008
80 Chinatown (1974) - Dec 30, 2008
60 The Jerk (1979) - Dec 30, 2008
45 Lost in Translation (2003) - Dec 30, 2008
65 Million Dollar Baby (2004) - Dec 30, 2008
70 Unbreakable (2000) - Dec 30, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bobjase. Why not go rank more films, then come back and check it out again?