![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bobmatnyc | |
![]() |
Movie Buff - 311 Films Ranked
Member Since: Mar 19, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Mystic Pizza (1988) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Bourne Supremacy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 65 | The Blair Witch Project (1999) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Elektra (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | S.W.A.T. (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Star Trek: Nemesis (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Sin City (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | I, Robot (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |