Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
bobmi
Flick Fan - 95 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2007
Recent Rankings
90 Shogun (1980) - Aug 21, 2009
30 Crank (2006) - Aug 21, 2009
10 Bangkok Dangerous (2008) - Aug 21, 2009
20 Semi-Pro (2008) - Aug 21, 2009
60 We Were Soldiers (2002) - Aug 21, 2009
75 I, Robot (2004) - Aug 21, 2009
70 The Punisher (2004) - Aug 19, 2007
10 Black Sheep (1996) - Aug 19, 2007
10 Bringing Down the House (2003) - Aug 19, 2007
70 Armageddon (1998) - Aug 19, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bobmi. Why not go rank more films, then come back and check it out again?